Talep Formu

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

GÜRÜN BAŞAK BULGURLARI sivasın gürün ilçesinde üretim merkezi bulunan ve bölgenin önde gelen blgur üreticisi olmayı başarmıştır.firmamız temellerini 2000 yılında adem öztürk  tarafından atılıp 2001 yılında üretime başlamıştır.kurulduğunda 1000 metrekare kapalı 5000 metrekare açık alana sahip iken şuan toplamda 40,000 metre kare üzeirne kurulu  modern bi tesis olmayı başarmıştır. 

Mevcut tesisimizde açık kurutma sahaları yanı sıra  tüm “CE” standartlarını sağlamış  krom kapalı devre kurutma sistemi  ve makine parkı bulunmaktadır.üretim aşaması tüm teknolojik imkanları kullanarak plc kontrollü makinalar ve optik okuyuculu renk ayırma makinaları  kullanılarak el değmeden paketlenip müşterilerimize sunulmaktadır. 

Üretim kapasitemiz günlük 60 tona ulaşmıştır 

Bunun yanı sıra firmamızda karma yem üretimi ve  un üretimi tesislerinide bünyesine katmıştır. 

Ayrıca  firmamız Tedarikçilerize daha iyi hizmet verebilmek ve daha kaliteli hammadde temini yapabilmek adına gübre bayilikleri ve TİGEM (TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ)bayiliği alarak çiftçilerimizi sertifikalı tohum ile buluşturmuştur.sonuç olarak ürün kalitemizi takip edebilmek adına tarladan sofraya uzanan her aşama firmamız katkıları ve kontrolleri ile yürütülmektedir., 

Değişen ve gelişen tüketim alışkanlıkları göz önünde bulunarak  ü rün çeşitleri oluşturuldu, dökme ürünlerden paketli ürünlere geçildi. Yöresel fuar çalışmaları, tadım aktiviteleri ve açık hava reklam çalışmalarıyla, markanın tanıtım çalışmaları başladı. Tüv Cert ISO 9001:2000 Kalite yönetim belgesini ve tüv cert iso 22000:2003 gıda güvenliği belgelerini aldı.