Talep Formu

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

Vizyonumuz
Tüketicilerimizin sağlıklı yaşamına doğal ürünlerimizle katkı sağlarken, tedarik zincirimiz ile birliktelik içerisinde doğamızı korumak ve geliştirmek, sürdürülebilir ve geliştirilebilir tarım politikalarına katkı sağlamaktır. 

Misyonumuz
Ülkemiz başta olmak üzere Dünya’nın her köşesindeki tüketicilerimize güvenle tüketebileceği, Her damak tadının lezzetini takdir edeceği, gönül rahatlığı ile paylaşacağı doğal, sağlıklı ve lezzetli  ürünleri tüketicilerimiz beğenisine son üretim  teknolojisi ve tüm doğallığı bir araya getirerek  sunmaktır.

 

Değerlerimiz

Takım  Oyunu
Yapılan bütün çalışmalar ve gerçekleşen bütün başarılar takım oyunu sonucudur.Firmamızda  «Ben» yoktur, sadece «biz» vardır. Kişisel başarı değil, takım oyununa şahsi katkı vardır. 

Saha  Disiplini 
Ürettiğimiz ürüne etki eden her türlü sürecin gerçekleştiği yer, iş sahasıdır. Bütün bu sahada, disiplinli hareket etmek ve profesyonel davranmak müşteri memnuniyeti için  en önemli unsurdur. 

Vicdani  Onay 
Çalışmalarımız boyunca alacağımız her kararda, atacağımız her adımda; yetkili tepkilerini, firmamızın karlılığını veya başarısızlık olasılığımızı değil; vicdani onayımızı sorgulamalıyız. Vicdanımızda onaylanmayan her adıma dur diyebilmeyi ve vicdanımızın gerek gördüğü kararı almakta hiçbir zaman şüphe duymamalıyız.. 

Değişime ve Gelişime Açıklık 
Sürekli değişen iş dünyası,beslenme alışkanlıkları  ve tüketici beklentileri içerisinde daha iyi hizmet verebilmek ve gelişebilmek adına arge çalışmalarına ara verilmemeli her yıl  değişime ayak uydurmalı ve değişimin yanında olmalıyız.